Administratorem Twoich danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Konopnickiej 29a, 23-400 Biłgoraj

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

luckyenglish11@gmail.com

667 824 797

Dane Kontaktowe

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami.

Kontakt

 


 

 

Copyright 2021. LUCKY ENGLISH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Przetwarzamy Twoje dane osobowe wskazane w formularzu powyżej. Administratorem danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj, numer NIP 918-210-97-98, e-mail: luckyenglish11@gmail.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.

 

 

 

 

 

 

O sobie mówi: "Fascynuje mnie nie tylko moja praca, ale i praca moich podopiecznych. Cały proces rozwijania ich kompetencji i umiejętności pod moimi skrzydłami, jest dla mnie czymś nie do zastąpienia."

W swojej pracy uwielbia: psychologię w szczególności dzieci
i młodzieży, tworzenie materiałów dydaktycznych dla swoich uczniów
i niekonwencjonalne podejście do nauczania. Poza pracą uwielbia: energiczną muzykę alternatywną, jogę, malowanie, spacery, aktywne spędzanie czasu ze swoją rodziną. Na jej lekcjach z pewnością doświadczycie: zaangażowania uczniów, niekonwencjonalnych technik nauczania, sprawdzonych aktywności językowych i dużo praktycznej treści! Lanie wody to nie dla niej.

Wykształcenie:

- tytuł licencjacki w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Zamościu
- tytuł magisterski w UMCS w Lublinie na kierunku filologia angielska

Właścicielka i kreatywna metodyk Szkoły Lucky English.

Pełna entuzjazmu i wrażliwości lektorka, autorka anglojęzycznych bajek dla dzieci: "Little Kitten" i "Sonny the Bunny", właścicielka
i kreatorka sklepu z materiałami do nauczania języka angielskiego,
z których korzystają szkoły językowe i państwowe w całej Polsce.

Teacher Justyna Oleszek

Teacher Inessa Zemliakova

Od jej wykształcenia i doświadczenia może zakręcić się w głowie!


- Kijów National Linguistic University
- tytuł magisterski z tłumaczenia języka angielskiego
- tytuł magisterski z tłumaczenia języka niemieckiego
- szkolenia, seminaria, kursy mistrzowskie z nauczania angielskiego
i pedagogiki w: British Council, International Language House,
National Geographic oraz z wydawnictw: Oxford, Macmillan, Pearson.

Odpoczynek? Tylko aktywny! Uwielbia długie spacery, jazdę na rowerze, bieganie, jazda na łyżworolkach, badminton, a najlepiej relaksuje się przy jodze. Jeśli muzyka to tylko ta pełna energii!
Rock i rock’n’roll. Kto już ją poznał to wie, że Inessa to wulkan energii, a na jej lekcjach nigdy nie jest nudno!

O swojej pracy mówi: "Bardzo lubię dzieci a one lubią mnie! Traktuję ich jak równych sobie i uwielbiam z nimi pracować. Są dla mnie inspiracją i siłą. Kocham to co robię!"