Administratorem Twoich danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

ul. Komorowskiego 25, 23-400 Biłgoraj

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

lucky.academy.centrum@gmail.com

667 824 797

Dane Kontaktowe

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami.

Kontakt

 


 

 

Copyright 2021. LUCKY ENGLISH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Przetwarzamy Twoje dane osobowe wskazane w formularzu powyżej. Administratorem danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj, numer NIP 918-210-97-98, e-mail: luckyenglish11@gmail.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.

 

 

 

 

 

 

O sobie mówi: Fascynuje mnie nie tylko moja praca, ale i praca moich podopiecznych. Cały proces rozwijania ich kompetencji i umiejętności pod moimi skrzydłami, jest dla mnie czymś nie do zastąpienia.

 • Właścicielka i kreatywna metodyk Szkoły Lucky Academy.
 • Autorka anglojęzycznych bajek dla dzieci.
 • Właścicielka i kreatorka sklepu "Langtown Online" z autorskimi materiałami do nauczania języka angielskiego, z których korzystają szkoły językowe i państwowe.
 • Tytuł magisterski w UMCS w Lublinie na kierunku filologia
  angielska oraz liczne szkolenia National Geographic Learning
  oraz z wydawnictw: Oxford, Macmillan, Pearson.

Lucky Young Teens: (9-12latki)
Lucky Teens: (13-19latki)
Przygotowanie do egzaminów
Zajęcia rozwojowe

Justyna Oleszek

Inessa Zemliakova

Lucky Kids (4-6latki)
Lucky Youg Teens (7-12latki)
Zajęcia rozwojowe

 • National Linguistic University: Tytuł magisterski z tłumaczenia języka angielskiego i niemieckiego
 • Uczestniczka w szkoleniach, seminariach, kursach mistrzowskich z nauczania angielskiego i pedagogiki w: British Council, International Language House, National Geographic oraz wydawnictw: Oxford, Macmillan, Pearson.

O sobie mówi: Przekazuję wiedzę w niekonwencjonalny sposób. Uważam, że pedagog z powołania jest gwarantem sukcesu każdego młodego człowieka. To właśnie wiedza jest gliną, z której formuje się pięknych ludzi!

Agata Krawczykiewicz

Język polski (6-19latki)
Matematyka (6-14latki)
Zajęcia rozwojowe

 • Tytuł magistra: filologia polska z wiedzą o kulturze - specjalizacja nauczycielska.
 • Tytuł magistra: dziennikarstwo i komunikacja społeczna - specjalizacja edytorska.
 • Kursy i szkolenia: specjalizacja unijna -etnolingwistyka słowiańska.
 • Właścicielka firmy edukacyjnej, w której zdobyła 10-letnie doświadczenie w edukacji języka polskiego i matematyki.

O sobie mówi: Potrafię błyskawicznie złapać kontakt z dorosłymi, szybko zdobywam ich zaufanie, co pomaga w procesie nauki języka. Dorośli lubią mój “nie - typowo szkolny - styl pracy”. Praktyczność to moje drugie imię.

O sobie mówi: Uwielbiam dzieci a one uwielbiają mnie! Traktuję ich jak równych sobie i uwielbiam z nimi pracować. Są dla mnie inspiracją i siłą. Kocham to co robię!

Ewa Krzyszkowska

Lucky Adults (Dorośli)
Zajęcia rozwojowe
Warsztaty

 • Wykształcenie: pedagogika, szkolenie z ochrony dzieci i młodzieży, szkolenie z komunikacji interpersonalnej i komunikacji bez przemocy
 • Właścicielka “Zielonej Wioski” w Biłgoraju
 • Spędziła 10 lat w Wielkiej Brytanii, pracowała tam m.in. w szkole specjalnej jako nauczyciel wspomagający, w przedszkolu jako nauczyciel przedszkolny. Pracowała z Brytyjczykami i ludźmi z przeróżnych zakątków świata.