Przetwarzamy Twoje dane osobowe wskazane w formularzu powyżej. Administratorem danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj, numer NIP 918-210-97-98, e-mail: luckyenglish11@gmail.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Copyright 2021. LUCKY ENGLISH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami.

Dane Kontaktowe

667 824 797

luckyenglish11@gmail.com

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Konopnickiej 29a, 23-400 Biłgoraj

Administratorem Twoich danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Szkoła Językowa Lucky English Kids&Teens w Biłgoraju
to szkoła z pasją do nauczania języka angielskiego dzieci 
i młodzieży.

 

Założycielką szkoły jest Justyna Oleszek, autorka niekonwencjonalnych pomysłów, dzięki którym potrafimy skutecznie przekazywać wiedzę i otwierać  dzieci na "nowe". Pomysły te tworzą przestrzeń do rozwijania i doskonalenia umiejętności językowych naszych uczniów. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło zbudować własny program, w którym podstawą jest nie tylko treść przekazywanych informacji, ale również rozwijanie kompetencji społecznych uczniów oraz ich zręczności w posługiwaniu się zdobytą wiedzą.