Administratorem Twoich danych osobowych jest Lucky English Justyna Oleszek, ul. Narutowicza 20, 23-400 Biłgoraj. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Konopnickiej 29a, 23-400 Biłgoraj

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

luckyenglish11@gmail.com

667 824 797

Dane Kontaktowe

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami.

 


 

 

Copyright 2021. LUCKY ENGLISH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Nasze Kursy

Lucky Teens

English
Minds - Kids

Lucky Kids

Jedyny taki kurs na rynku lokalnym dla dzieci, które znają angielski na poziomie zaawansowanym i  już potrafią komunikować się nim płynnie. Kurs jest zbudowany na naszym autorskim programie "english minds- kids", który wykorzystuje umiejętności językowe w formie clil, czyli content and language integrated learning. Czym jest CLIL? Jest to metoda zintegrowanego nauczania przedmiotu oraz języka obcego. Jej innowacyjny program rozszerza wiedzę fachową przy jednoczesnym pogłębianiu kompetencji językowej.
Innymi słowy, przy użyciu języka angielskiego, wprowadzamy dzieci w świat biologii, chemii, fizyki czy matematyki. Otwieramy przed nimi świat w języku angielskim.
 

8-9 latki. Kurs: English Minds - Kids

To kurs, który jest połączeniem nowoczesnej i skutecznej edukacji językowej. Szeroko otwieramy drzwi do wysokiego poziomu językowego, nie zapominając o rozwijaniu umiejętności XXI wieku, a także poszerzając wiedzę
o świecie. Działamy kompleksowo i integrujemy naukę języka z poznawaniem różnych dziedzin życia. Rozbudzamy szczerą ciekawość poznania świata
w przyjaznej atmosferze i stawiamy uczniom realne cele i osiągamy rezultaty - RAZEM, bo skuteczna komunikacja to przyszłość!

13-19 latki. Kurs: New-Close up

Każda lekcja to spotkanie z pięknymi zdjęciami, nagraniami video, artykułami
i ciekawostkami ze świata kultury i przyrody. Wszystkie materiały, z których korzystamy, są współczesne, barwne i emocjonujące. Chcemy w ten sposób wzbudzić w uczniu zew przygody, poczucie estetyki, zainteresowanie światem i jego mieszkańcami, ale przede wszystkim miłość do języka, który otwiera drzwi do świata.

 

Odchodzimy od klasycznego wkuwania słówek na pamięć na rzecz komunikacji przepełnionej bogatym słownictwem, pozwalającej na większą odwagę i pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami oraz lepsze wyniki na egzaminach i sprawdzianach.

7-12 latki. Kurs: Imagine

Cieszmy się razem pięknem przyrody i całego świata! Wspólnie stawmy czoło wyzwaniom młodości i doceniajmy radość i naukę płynącą ze wspólnej zabawy.

Wspieramy malutkie rączki w nauce pisania i rysowania. Łączymy elementy, kolorujemy, przyklejamy i wycinamy. Uczymy się pierwszych 300 słów
w języku angielskim! 
Dzięki nim potrafimy zrozumieć proste opowiadania,
obejrzeć krótki filmik czy powiedzieć, na co mamy ochotę. To jest moc komunikacji!

4-6 latki. Kurs: Look & See

Kontakt

Lucky Young Teens

Od 20 r.ż. Kurs: Lucky Adults

Kurs dla dorosłych, w którym stawiamy na:
- naukę samodzielnej produkcji języka i komunikacji,
- sfunkcjonalizowaną gramatykę, czyli konkretne użycie gramatyki w praktyce,
- ćwiczenia wszystkich sprawności językowych: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie,
- wyposażenie kursantów w aktualną wiedzę o świecie w języku angielskim,
- zaangażowanie kursantów w byciu aktywnymi uczestnikami konwersacji.

Po tym kursie poczujesz się pewniejszy siebie oraz swojej wiedzy, przełamiesz swoją barierę językową i nauczysz się praktycznych umiejętności językowych.
 

Lucky Adults